Perfect School Września Facebook

O szkole

Perfect School jest prywatna szkołą językową, która działa na wrzesińskim rynku od 2008 roku.

Zajęcia w naszej szkole od początku cieszą się dużym zainteresowaniem, co sprawia że liczba słuchaczy z roku na rok istotnie wzrasta.

Proponujemy Państwu naukę języków:

Angielskiego, Niemieckiego, Hiszpańskiego, Włoskiego, Rosyjskiego, Francuskiego - o różnym poziomie zaawansowania, oraz różnymi metodami.

Posiadamy najlepszą kadrę lektorów i trenerów z odpowiednim wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem, którzy zawsze służą Państwu pomocą, oraz bogate zaplecze dydaktyczne.

Priorytetem jest dla nas indywidualne podejście do słuchacza, a jednocześnie praktyczne podejście do języka. Dlatego też, każdemu słuchaczowi proponujemy poziom nauki po przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego oraz po analizie indywidualnych potrzeb słuchacza.

Uczymy nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmy i instytucje.

Perfect School - Szkoła języków obcych Września | Zapraszamy.


Językowe kursy specjalistyczne

W naszej ofercie są także szkolenia dla pracowników firm i instytucji publicznych. Prowadzimy m.in. szkolenia językowe dla pracowników hoteli

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. X
Śledź nas na Facebooku! Bądź z nami na bieżąco - śledź nasz fanpage na portalu Facebook. Tam znajdziesz zawsze najświeższe aktualności oraz informacje o aktualnych promocjach.