Perfect School Września Facebook

Język angielski dla dzieci Września

Język angielski jest dzisiaj powszechnie używany. Nieznajomość tego języka bardzo często uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Jest to bowiem język, którego najczęściej używają obcokrajowcy różnej narodowości. Język angielski staje się powoli uniwersalnym narzędziem komunikacji, który używany jest na całym świecie. Znając angielski, można bez trudu porozumieć się niemal w każdym zakątku naszego globu. Nie dziwi zatem, że w dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego jest podstawowym wymaganiem, jakie pojawia się niemal w każdym ogłoszeniu o pracę. Brak umiejętności porozumiewania się z obcokrajowcami może znacznie uszczuplać możliwości znalezienia zatrudnienia. Dlatego, warto uczyć się angielskiego już od najmłodszych lat.

Oferujemy specjalistyczne kursy językowe dla dzieci, które od najmłodszych lat będą oswajać z językiem, wywołując poczucie naturalności i eliminując blokadę i lęk przed używaniem języka obcego. Bardzo często mamy do czynienia z sytuacją, kiedy dana osoba zna język angielski w stopniu całkiem przystępnym, jednak nie jest w stanie się nim posługiwać ze względu na brak pewności siebie i strach. Sytuacja taka ma miejsce, kiedy język obcy nie jest dla nas naturalny. Nasz program na język angielski dla dzieci uwzględnia oswajanie z językiem, czynienie go naturalnym zjawiskiem obecnym w codziennym funkcjonowaniu.

Nasza szkoła języka angielskiego jest idealna dla dzieci. Oferujemy możliwość nauki w niewielkich grupach, dzięki czemu likwidujemy stres dziecka związany z przebywaniem w dużej ilości osób. Nasi lektorzy to najwyższej klasy fachowcy, którzy doskonale znają metodykę pracy z dziećmi. Stosujemy zasadę oświeceniowej edukacji, w myśl, której "uczymy bawiąc". Nasze zajęcia są połączone z zabawą i rozrywką, dzięki czemu nie zrażamy najmłodszych do nauki i zachęcamy do poznawania nowej wiedzy. Efekty edukacji zawsze są większe, kiedy nauka nie jest obowiązkiem, a przybiera formę ciekawych zajęć przebiegających w miłej atmosferze, połączonych z poznawaniem nieznanych dotąd informacji.

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. X
Śledź nas na Facebooku! Bądź z nami na bieżąco - śledź nasz fanpage na portalu Facebook. Tam znajdziesz zawsze najświeższe aktualności oraz informacje o aktualnych promocjach.