Perfect School Września Facebook

Aktualności

Rekrutacja ciągła

Proszę pamiętać, że w naszej Szkole językowej możecie Państwo rozpocząć swoją naukę w każdej niemalże chwili. Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły i co chwilę powstają nowe grupy. Zapraszamy serdecznie.

Specjalistyczne kursy językowe w ofercie PerfectSchool

W naszej ofercie pojawiły się specjalistyczne kursy językowe. Zapraszamy na szkolenie językowe dla pracowników hoteli.

Nowa siedziba szkoły

Zapraszamy do nowej siedziby naszej Szkoły Języków Obcych na ul. Jana Pawła II 32, II piętro. Zapisy pod numerem telefonu 691 991 975.

Językowe warsztaty wakacyjne

Zapisując dziecko do 16 maja otrzymasz 10% zniżki. Rabat rodzinny dla rodzeństwa. 7 terminów do wyboru. W programie: 5 dni wspaniałej zabawy autorski program zajęć opieka wykwalifikowanych lektorów i animatorów małe grupy zajęcia plastyczno-sensoryczne mali odkrywcy (doświadczenia fizyczne, chemiczne, biologiczne) warsztaty ekologiczne zajęcia [...] Czytaj dalej

Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia z języka angielskiego. Poziom A1 i A2. Ilość miejsc ograniczona. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w sekretariacie szkoły przy ulicy Jana Pawła II 32.

Nowa grupa języka angielskiego

Rusza nowa grupa języka angielskiego - wtorek godzina 19.00 :) ZAPRASZAMY !!!!!

Nowy Rok Szkolny - nowe grupy językowe

Rozpoczęliśmy z wielkim przytupem :) , w pierwszych tygodniu września swoją działalność wznowiło 6 grup języka angielskiego , 2 niemieckiego, 3 włoskiego, do tego hiszpański, francuski i rosyjski, ....REKRUTACJA NADAL TRWA !!!!!!!!. proszę nie zapominać, iż w naszej Szkole możecie Państwo swoją naukę rozpocząć w każdej niemalże [...] Czytaj dalej

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. X
Śledź nas na Facebooku! Bądź z nami na bieżąco - śledź nasz fanpage na portalu Facebook. Tam znajdziesz zawsze najświeższe aktualności oraz informacje o aktualnych promocjach.